skip to Main Content

Paykwik Kart Satın Al

 

İnternet ortamında bilgileriniz oradan oraya dolaşabilir. İnternet üzerinde banka hesaplarınızla ödeme yaparak bu bilgilerinizin çalınmasına neden olabilirsiniz. Banka bilgileriniz çalındığı zaman biliyorsunuz ki tüm bilgileriniz çalınmış oluyor ve banka kartınızın içerisinde bakiye varsa tüm bakiyeniz sıfırlanıyor aynı zamanda kredi çekebilme şansınız varsa o kart üzerinden binlerce liralık kredi çekiliyor. Tüm bunların hepsini önlemek için ne yapılması gerekli? Paykwik kart almak gerekli! Güvenilir, ucuz ve en uygun fiyata Paykwik kartla tüm ödemelerinizi anonim bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykwik kart nasıl satın alınır? ve hangi fiyatlarla satın alınır?

Paykwik kart kontörlü bir sistem ile çalışan bir sistemdir. Tek seferlik kartlar alıyorsunuz ve bu kartlar sayesinde ödemelerinizi Paykwik kart kabul eden firmalara yapabiliyorsunuz. Paykwik kartta sınırsız bir harcama özelliği yok zira paypal ve diğer ödeme sistemlerinde olduğu gibi bu kartı kullanabilmeniz için her seferinde yeniden almanız gerekiyor. Almış olduğunuz kartın içerisine banka hesabınızdan veya başka bir yol ile para aktarımı yapamıyorsunuz. Dediğimiz gibi her seferinde yeni bir kart satın alarak ödemelerinizi anonim bir şekilde yapıyorsunuz.

Paykwik kartın herhangi bir piyasa fiyatı bulunmuyor fakat firmaların kendisine göre bir komisyon oranı bulunuyor. Paykwik kartlar diğer internet siteleri üzerinden çeşitli şekillerde satışa sunulur ve belirli bir komisyon oranıyla satılır. Bizim sitemiz %10 komisyon koyarken başka bir site %20 komisyon alabilir. Paykwik kartı satın almadan önce detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekmektedir zira bu kartın piyasası belli olmadığı için her site kendine göre komisyon belirleyecektir ve sizin göreviniz Paykwik kart için en düşük olan komisyonu bulmak olacaktır. Detaylı bir şekilde araştırma yapıyorsunuz ve en uygun fiyatlı olan Paykwik kartı satın alıyorsunuz.

Paykwik Kart Nereden Satın Alınır?

Paykwik kartı her yerden satın alabilirsiniz fakat bu kartı almadan önce yukarıda da dediğimiz gibi kesinlikle fiyat araştırması yapmanız gerekecek. Uygun ve ucuz fiyata Paykwik kart satın almak isterseniz fiyat araştırması yapmanız gerekiyor yani bu mecburi olacak bir şey. Eğer güvenilir olsun fiyatı fazla olsun diyorsanız firma hakkında olan yorumları okumanız gerekecek.  Diğer sitelerde yer alan fiyatlara bakarsanız abartı bir şekilde verilmiş fakat bizim sitemiz üzerinde yer alan fiyatlara bakarsanız gayet ideal ve piyasanın altında…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Temsilcisi
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by