skip to Main Content
En Yeni Ödeme Sistemi Paykwik Kart

En Yeni Ödeme Sistemi Paykwik Kart

Paykwik kart

İnternet teknolojisi hayatımızı bir parçası haline gelmiş ve her türlü işlemlerin gerçekleştirilebileceği bir ortam olarak bizlere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Özellikle de yaptığımız alışverişlerde bizlere büyük rahatlık ve zaman tasarrufu sağlayarak online şekilde internet sitelerinden yüzlerce ürün çeşitlerini sadece bir tık ile almak imkanını tanımaktadır. Dünyada tanınan büyük markalara ve mağazalar şebekelerine bilgisayar ya da akıllı telefonlarımızın ekranından ulaşabilme fırsatını sağlayan sanal internet siteleri aynı anda bazı tehlikeleri de kendinde barındırmaktadır. Güvenlik sistemleri her ne kadar günümüzde gelişmiş olsa da siber korsanlar adlandırılan kötü niyetli çeteler, bir şekilde bu sistemleri kırmayı başararak internet sitelerinden kredi kartı bilgilerini çalarak kişilerin mağdur olmasına sebep olmaktadır. Bu durumlarda çok büyük maddi kayıp söz konusudur ve bu tür istenmeyen durumlardan korunmak için bireysel önlemler ön plana çıkmaktadır. İnternet üzerinde alışveriş ve ödemeler yapan kişilerin kredi kartı bilgilerini kimse ile paylaşmasına gerek olmamasını sağlayan Paykwik, güvenli bir ödeme yöntemi olarak dünya da yüz binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Peki paykwik kartı nasıl satın alabilirim?

Ön ödemeli (yani Prepaid Card) kart olan Paykwik kart almak konusunda, yetkili satıcılar ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Fakat satın alma işlemini yapmak istediğiniz sitenin de güvenilir bir site olmasına dikkat etmelisiniz çünkü bu güvenlik açısından çok önemli bir konudur.

  • Seçtiğiniz kuruluşa gönderdiğiniz satın alma isteği iletilmektedir ve en kısa sürede size yanıt verilmektedir. Size Paykwik fiyatları, kullanım şartları ve ödeme seçenekleri gibi bazı bilgiler verilmektedir ve ödemenizin yapılması istenmektedir.
  • Ödemeni kuruluşun belirtmiş olduğu banka hesabına ya da havale yolu ile yapabilirsiniz.
  • Satın alma başvurusu zamanı herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır.
  • Ödemenin yapılmasının hemen ardından oluşturulmuş olan dijital karta ilgili bilgiler ve talep eden kişinin isteğine uygun olarak e-mail ya da cep telefonuna kısa mesaj olarak iletilmektedir.

Gerekli bilgiler e-mail veya kısa mesaj ile iletildikten sonra kartınız kullanıma hazır hale gelir. Dünyada olduğu gibi Türkiye`de bu kartın kullanıcı her geçen gün artmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Temsilcisi
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by