skip to Main Content

Paykwik Kart Bozdurma

Paykwik tüm dünyanın güvenerek kullandığı internet ödeme sistemidir. Paykwik kartınızla yaptığınız alışverişlerde sorun yaşamadan kısa sürede alışverişlerinizi gerçekleştirir ve hiçbir kişisel bilginizi paylaşmadan kredi kartı vb. bilgileri vermeden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykwik satın aldıktan sonra Paykwik bakiyenizi kullanma gibi bir zorunluluğunuz yok. Dilediğiniz zaman Paykwik kart bozum işlemini gerçekleştirerek paranızı geri alma şansına sahipsiniz. Bunun için Euro üzerinden günlük kur hesaplanarak oldukça düşük komisyon uygulanmakta ve Paykwik bozumu gerçekleştirilerek sizden talep edilen hesap numarasına ödeme yapılmaktadır. Paykwik kart bozumunda dikkat edilmesi gereken tek husus Paykwik kartınıza en uygun komisyon oranıyla bozum işlemini gerçekleştirmekte olan siteyi tercih etmenin yanı sıra güvenmediğiniz yerlerde bu işlemi yapmamanızdır. Birçok Paykwik kart bozumunda sizden istenen hesap numarasına ödeme gerçekleştirilmesine karşın bu işlemi hızlı ve eksiksiz yapmak en önemlisidir.

Paykwik kart online alışverişlerinizde güvenle ödeme yapabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Kolayca satın alabileceğiniz Paykwik kartları için alışveriş yapmak istediğiniz tutar kadar Paykwik kart alarak sadece bu tutar üzerinden alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanmak üzere aldığınız Paykwik kartı kullanmadığınızda bakiyeniz yanmıyor. Dilediğiniz zaman Paykwik kart bozum işlemini gerçekleştirmek üzere Paykwik bozumu yaparak paranızı iade alabilirsiniz. Paykwik kart bozdurma işlemlerinde oldukça düşük komisyonlar alındığı için paranız değer kaybetmeden alışverişinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Paykwik bozdurma sırasında Paykwik araca kurumlarından Paykwik kart bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken Euro TL kuruna göre paranızı almak üzere Paykwik kart numaranızı vererek, hesap numaranıza yaklaşık 15 dakika içerisinde paranın gönderilmesini beklemektir. Paykwik bozum işlemlerinde güvenmediğiniz sitelerden işlem yapmayın. Uzun süredir Paykwik bozumu yapmakta olan bilinen sitelerden Paykwik kart bozdurabilir ve dilediğiniz zaman tekrar ihtiyaç duyduğunuzda online alışverişlerinizde kullanarak güvenle alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bozum için sol alt köşede bulunan müşteri temsilcimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müşteri Temsilcisi
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Powered by